Third Design | NEREDE KALMIŞTIK?
22087
post-template-default,single,single-post,postid-22087,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

NEREDE KALMIŞTIK?

 

Yenilenen yüzümüzle merhaba!

Ben Third’ ün kurucusu ve tasarımcısı Tuğçe. 5. Senesini dolu dolu yaşayan Third kabuk değiştiriyor, olgunlaşıyorun haberini vermek, olan bitenleri anlatmak istedim.
Bir süredir kendimizi yenilenmeye, ar-ge yapmaya ve hikayemizi sana daha güzel anlatabilmek için projeler üretmeye adadık.
Ağustos sonunda showroomumuzu kapadıktan sonra rotayı online’ a çevirelim ama öncesinde biraz tatil yapalım da dedik.
Tatil çoktan bitti, biz döndük işlere koyulduk ve karşınızdayız.
Biraz yeniliklerimizden bahsedelim ne dersin?
Şu an, tam sen bu satırları okuduğun, seninle buluştuğumuz, sana dünyamızı daha yakından anlatmak istediğimiz bu içerik bölümümüz yani World of Third yeniliklerin ilki. Burada biz Third ekibi olarak ilhamlarımızı, dinlediğimiz müzikleri, gittiğimiz sergileri ve seyahatleri anlatmak, aslında hayatımızı paylaşmak istiyoruz. Ayrıca konuk yazarlarımız da olacak!
İkinci diğer yenilik ise Mi Amor kısmı. Bizim bir ayağımız İspanya’ da olduğu için, oradan yaptığımız seçkileri internet sitemizde bulabilirsin.
Sonuncu sürprizimiz ise BACI-mi casa es su casa, ev tekstili, koleksiyonumuz. Tamamen el işçiliğinin, kadın gücünün ve kreativitesinin vurgulandığı bir kapsül koleksiyon!
Ve tabii ki Third hala aynı Third! Hatta Yadigar kış koleksiyonu ile de karşında!

Bizde yenilikler bu şekilde. Umarım hoşuna gider.

Tuğçe Özocak

No Comments

Post a Comment